aIzverMuti.app un AppStore review

aIzverMuti_web

aIzverMuti ir atgriezies AppStore.

Šoreiz sanāca nedaudz lielāks čakars – pagāja teju mēnesis no submita līdz brīdim (pati appa pēc tīrā laika tapa apmēram pusdienā), kad appa parādījās AppStore. Pirmkārt – uztrāpīju uz laikam piekasīgāku revjūvnieku, otrkārt – pats nedaudz nolohojos :)

history

Tātad pirmais jautājums no Apple:

February 12, 2015 at 11:03 PM
From Apple
We have begun the review of your app but aren’t able to continue because we need additional information about your app.

At your earliest opportunity, please review the following question/s and provide as detailed information as you can in response. The more information you can provide upfront, the sooner we can complete your review.

– what is the main purpose of the app?
– what is the purpose for the microphone usage?
– what is the background audio mode used for?

Iekš Review notes gan biju norādījis, kāds ir app uzdevums, bet to viņi laikam nebija lasījuši. Nu ok – aizrakstīju vēlrez par app ‘uzdevumu'; paskaidroju arī kādēļ nepieciešama atļauja lietot mikrofonu hence arī  background audio nepieciešamību.

Tālāk viņiem nepatika šis:

February 13, 2015 at 3:06 AM
From Apple

Hello,The audio key is intended for use by applications that provide audible content to the user while in the background, such as music player or streaming audio applications. Please revise your app to provide audible content to the user while the app is in the background or remove the “audio” setting from the UIBackgroundModes key.

App Store Review.

Ok, iespējams my bad – biju to atstājis, lai nodrošinātu iespēju app darboties fonā. Aizvācu vajadzību pēc background audio, izrādījās, ka viss ok – pietiek, ka iet audio ieraksts caur mic, lai app varētu darboties fonā.

Laikam cilvēks Apple galā, joprojām nespēja saprast, ko app dara :) (viss interfeiss arī bija .lv):

February 13, 2015 at 4:52 PM
From Apple
  • Information Needed

Hello,Going forward we are unable to continue because we need access to a video that demonstrates your app in use.

To provide a link to a demo video:

Uztaisīju un iedevu viņiem arī īsu video – ar 1 telefonu filmēju otru telefeonu,fonā palaidu kaut kādu youtube interviju ar aktrisi no 50 shades of grey, tad centos iejaukties sarunā bļaustoties :)

Pēc kā dabūju vnk Reject, viņiem nepatika, ka app ir iespēja neļaut iPhone ‘aizmigt’ pēc noteikta laika:

February 14, 2015 at 12:16 AM
From Apple
  • Program License Agreement

—– PLA 3.3.1 —–We further found that your app uses public APIs in a manner not prescribed by Apple, which is not in compliance with the iOS Developer Program License Agreement, as required by the App Store Review Guidelines.

In particular, section 3.3.1 of the iOS Developer Program License Agreement specifies:

“Applications may only use Documented APIs in the manner prescribed by Apple and must not use or call any private APIs”

Specifically, your app contains “prevent sleep” feature which is abusing the idleTimerDisabled feature

Te nu es apjuku, jo idleTimerDisabled ir dokumentēts; lai vairāk nekavētu laiku (izskatījās, ka tās ir viņu vienīgās pretenzijas), izvācu ‘negulēšanas’ opciju, ko mēģināšu atlikt atpakaļ ar nākošo update, un iesubmitoju vēlreiz.

Šoreiz vairāk pretenziju nebija, dabuju savu Ready for sale, sāku gaidīt, kad parādīsies storē.. 24h pagāja neparādās – wtf kas atkal!? Sāku aizpildīt kontaktēšanās formu, lai apvaicātos, kāpēc mana app nav redzama storē. Izvēlējos vajadzīgās pozīcijas:

Screen Shot 2015-02-25 at 12.41.08

Tad izleca šis FAQ:

Screen Shot 2015-02-25 at 12.41.16

facepalm!! pēc veca ieraduma, submitojot app, biju norādījis pieejamības datumu kaut kad martā – kādreiz nebija iespējas manuāli ‘publicēt’ pirmreizēju app (tikai updeitus), so ar šādu triku tika aizkavēta apstiprinātas app publicēšanās. Tagad ir manual release iespēja. Šo datumu (kkad martā), protams, biju aizmirsis atlikt atpakaļ – tā es būtu arī līdz martam gaidījis :)

Viss ir labs, kas labi beidzas (vai šajā gadījumā – sākas), aplikācija ir atkal pieejama, un ir ieceres ieviest arī citus varoņus (“kas es esmu”, “sen neesat sisti” etc), tad nu velciet un lietojiet.

am1 am2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>